סיפורי הצלחה

"גיל ויינר היה לי לעזר רב בהכוונה ועצה בתקופת  משבר ושינוי של העסק, יכולת האבחנה המצוינת, ההקשבה, השאלות ובעיקר הפשטות והצניעות בעבודה המשותפת  היו מרגשים ומרשימים וסייעו רבות להשגת המטרות."

גיל היקר. הגעתי אלייך לאחר שהוקסמתי מהדרך שלך ואיך שהעברת סדנא באחד המפגשים בנוגע לפתיחת עסק במטי חיפה. גם לשם הלכתי במקרה. חיפשתי חנות חרוזים בעיר. זו היתה תחילת דרכי בעסק שלי מותג שביל האירוסים. הדברים הטובים תמיד נמצאים בדרך. אני זוכרת שהייתי מגיעה אלייך בגשם שוטף לכרמל ולא פספסתי אף שיעור איתך כמאמן. מהתחלה ידעתי מי אני ולהיכן אני רוצה להגיע. נתת לי להבין במה אני שונה מאחרים. מה הייחוד שלי. אם רוצים הכל אפשרי. מודה לך על השיעורים ועל הדרך הנפלאה. בתודה, איריס רותם

"הפגישות עם גיל היו פגישות בהן למדתי קבלה ואהבה. על מה שקרה ועשיתי בחיי ועל מעשי ועזרו לי להכיר את רצונותיי ולהתקדם מתוך תקווה וחיוביות לעבר הגשמתם. מפגשי מעגלי שפע של גיל גם הם נתנו לי תחושת אהבה וקבלה יכולת התקדמות מלאת תקווה יחד עם אחרים להשגת מטרותיי. ובתמצית, גיל הוליך אותי לדרך של אמונה חיובית ביכולת להגשים את מטרותיי ולהסיר את העבר והמכשולים שבדרכי."

"גיל יקר, היית לי האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון. בדיוק במקום שהייתי צריכה חיזוק, בדיוק במקום שהייתי צריכה כנות, בדיוק במקום שהייתי צריכה עידוד, ידעת להיות שם, לעזור לי להבין, להבשיל, להתגבש ולצמוח. תודה גיל על מי שאתה."